+90 (332) 237 74 23

Sosyal Medyada Biz}

AutoCAD Electrical

AutoCAD Electrical

AutoCAD® Electrical elektrik kontrol tasarımcıları için geliştirilen özel bir AutoCAD®’dir. Elektrik kontrol sistemleri için geliştirilen AutoCAD Electrical, AutoCAD’in tüm özelliklerini içerir. Aynı zamanda AutoCAD ortamına elektrik çizim yetenekleri ekler. Geniş sembol kütüphaneleri ve elektrik tasarımı için otomasyon araçlarıyla AutoCAD Electrical elektrik tasarımlarını daha hızlı ve kolay gerçekleştirmenizi sağlar.
AutoCAD Electrical, devre yaratma, kabloların numaralanması ve BOM listelerinin hazırlanması gibi elektrik kumanda mühendisliği görevlerinizi otomatikleştirerek, rekabette öne geçmenize yardımcı olur. AutoCAD Electrical, 650,000’den fazla elektrik sembolü ve devre elemanı içeren kütüphanesi ve gerçek zamanlı hata kontrolü özellikleriyle, elektrik ve mekanik ekiplerinin, Autodesk® Inventor® yazılımı ile gerçekleştirilen sayısal modellerin üzerinde işbirliği yapabilmesine olanak tanır. AutoCAD Electrical, Sayısal Modelleme için Autodesk tarafından sunulan çözümün bir parçası olduğundan, imalat yapanların ürünlerini pazara daha çabuk ve daha uygun fiyatla sunabilmesinde de yardımcı olur.

AutoCAD Electrical’ın sahip olduğu otomatik hata tespiti yeteneği, mühendislerin gerçek zamanlı teşhis yapmalarına ve bir proje tamamlanmadan sorunları belirleyebilmelerine yardımcı olur.

Hatlara ve devre elemanlarına manuel olarak numara ataması yaparken, hata olasılığı ve saatlerce zaman harcamak artık geçmişte kaldı. AutoCAD Electrical, otomatik olarak sıralı veya referans bazlı numaralamayı tüm hatlara ve devre elemanlarına, seçtiğiniz konfigürasyona uygun biçimde uygular. Referans bazlı numaralar ve etiketler gerektiğinde otomatik olarak bir sonek alır, böylece isimler farklı olur ve yazılım girişleri, tasarımın gereksinimlerine uygun biçimde yeniden numaralandırabilir.

Satın Al

12 Temmuz 2015
AutoCAD Electrical için yorumlar kapalı
503 kez görüntülendi