+90 (332) 237 74 23

Sosyal Medyada Biz}

Corel Painter 2015 – 2018

Corel Painter 2015 – 2018

Komple dijital sanat stüdyosu

Corel® Painter® 2015 ile sanattaki olasılıkları değiştirin. Natural-Media® fırçaları, kağıt dokuları ve geleneksel resim materyallerine benzeyen ve öyle hissettiren medyayla, yeni olanakları keşfedin. Yeni devrimsel Particle fırçaları ve mobil geliştirmelerle gerçeküstü ilhamı yakalayın. Doğal 64-bit Mac ve PC desteğiyle kapsamlı boyama programının hızını ve gücünü deneyimleyin. Ayrıca, Photoshop dosyalarıyla çok daha uyumlu çalışın. ÜCRETSİZ deneme sürümünü bugün indirin.

Ne tür çizimler yapıyorsunuz?

Fotoğraf Sanatı

Bir fotoğrafçı olarak, fotoğraf makinesiyle anı yakalarsınız ve bunları dijital resimlere dönüştürürsünüz. Painter 2015, güçlü resim klonlama ve boyama özelliklerine sahip olan, böylece görsel olarak göz kamaştıran ve bakanları etkileyecek fotoğraf resimler oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız her şeyi sunan, benzersiz bir boyama programıdır.

Geleneksel Sanat

Geleneksel sanatçı olarak, boş bir tuval üzerine zamanla edinilmiş tekniklerle çizim yaparsınız. Painter 2015, klasik sanat deneyimleriyle en yeni doğal medya teknolojilerini ve devrimsel yeni fizik kurallarına dayalı fırçaları birleştiren, böylece her bir biti fiziksel bir tuvalde bulacağınız şekilde çizilen dijital sanat eserleri hazırlamanızda yardımcı olan bir boyama programıdır.

İllüstrasyon

Bir illüstrator olarak yeni fikirleri hayata geçiren sanat eserleri üretirsiniz. İster storyboard oluşturuyor, isterse çizgi roman çiziyor, konsept sanat üzerinde çalışıyor, web resimleri hazırlıyor veya en yeni endüstriyel tasarımlar yapıyor olun, Painter 2015 vizyonunuzu hayata geçirmenizde yardımcı olacak, benzersiz illüstrasyon araçları sunan sıradışı bir programdır.

En güçlü dijital boyama yazılımı

Devrimsel dijital fırçalar

Painter 2015, kaotik bir yaratıcılığı veya iğne ucu hassasiyetinde çalışma deneyimi sağlayan, fizikten ilham alarak tasarlanan yeni Particle fırçalarınını içeriyor. Kıvrılan, akan, parlayan ve yerçekiminden etkilenen, sıradışı fırça darbeleri oluşturmak için dünyanın en yenilikçi boyama programını kullanın veya gözalıcı modern dijital sanat ürünleri ortaya koymak için gerçekçi çok sayıda Doğal-Medya fırçası arasından seçim yapın.

Gelişmiş hız ve performans

Doğal 64-bit Mac desteği ve CPU performans iyileştirmesi sayesinde daha akıllı, hızlı ve hassas çalışın. Yeni fırça takip uygulamasıyla daha fazla kontrole sahip olun ve efektleri tuvalinizde gerçek zamanlı olarak deneyin. Arkasındaki teknolojiyi dert etmeden, kendinizi dünyanın en gerçekçi boyama programına bırakın.

Sizi taşıyan mobil sanat

İnanılmaz mobil yeteneklerini kullanarak yoldayken de çizim yapın. Windows Real-Time Stylus ve Tablet PC’nizi kullanın veya Painter Mobile for Android uygulamasıyla eserlerinizi doğrudan Painter 2015’e taşıyarak final rötuşları yapın. Bu benzersiz mobil boyama programıyla, artık ilhamınızı herhangi bir zaman, herhangi bir yerde yakalayın.

Tam olarak geri bildirimli deneyim

Doğrudan ihtiyaçlarınızı hedefleyen araç ve seçenekleriyle Painter 2015’in, neden sektördeki en esnek boyama programı olduğunu keşfedin. Painter sanatçıları tarafından hazırlanan bir dizi kullanıcı arayüzünden birini seçin veya kendinizinkini oluşturun. Sizin kadar benzersiz olan özel fırçalar, medya ve sanat araçlarıyla tutkunuzu boyayın.

Özellikleri:

Lider boyama programının içinde

Devrimsel Particle Fırçaları Mac için doğal 64-bit uygulama Eş Zamanlı Stylus ve Windows Tablet PC desteği Platformlar arası CPU performansı iyileştirme
Devrimsel Particle Fırçaları
Yaratıcı kaosu yakalamanızı veya tüm kontrolü ele almanıza olanak veren inanılmaz fırçaları keşfedin. Tuvalinizde kıvrılan, akan, parlayan ve yerçekiminin etkisinde kalan, fizik kurallarına göre hareket eden fırça darbeleri ile fotoğraftan klonlanan resimlerinizi geliştirin ve benzersiz eserler oluşturun.
Mac için doğal 64-bit uygulama
Mac sürümündeki performanstaki geliştirmeler, çok yoğun işleri çok kısa sürede tamamlamanızı sağlayacak. Yakınlaştırın, döndürün, dönüştürün, katmanlarla çalışın — hızınızı hiç kaybetmeden. Fırça hassasiyet ve performansındaki gelişmeleri deneyimleyin.
Eş Zamanlı Stylus ve Windows Tablet PC desteği
Hareket halindeyken de boyayın, herhangi bir zaman herhangi bir yerde ilhamınızı yakalayın. Ek olarak, Painter Mobile for Android uygulamasını kullanın ve çalışmanızı sonra doğrudan Painter 2015’e aktararak rötuşları tamamlayın.
Platformlar arası CPU performansı iyileştirme
Önceki sürümlere kıyasla yarı yarıya daha az enerji tükettiği için Painter kullanırken taşınır bilgisayar piliniz daha uzun süre dayanacak. Fırçaları yaklaşık %40 oranında daha hızlı kullanın, bazı fırçalar önceki sürüme göre 6 kat daha hızlı!
Özel Kullanıcı Arayüzü Palet Organizasyonu Titreme Yumuşatması Efektlerin eş zamanlı önizlemesi Fırça İzleme Uygulaması
Özel Kullanıcı Arayüzü Palet Organizasyonu
Profesyonel Painter sanatçıları tarafından tasarlanan bu zaman kazandıran düzenlemeler, yeni Fırçalar, İllüstrasyon, Klonlama ve Minimal UI seçenekleri sayesinde araçlar arasında kolaylıkla geçiş yapmanızı ve çizim ortamınızı iyileştirmenizi sağlıyor.
Titreme Yumuşatması
Dijital fırçalarınızın gerçekçiliğini ve rasgeleliğini geliştirin. Eski favorileri ve yeni Particle fırçalarını kullanırken, Airbrush aralıkları ve akışına, fırça dönmesine, renk tanımına titreşim titreme yumuşaması uygulayın.
Efektlerin eş zamanlı önizlemesi
Çalışmanıza efektler ekleyin ve tuvalinize uygulanırken eşzamanlı olarak sonucu izleyin. Artık tüm tuvalinizi, efekt denemeleri için kullanabilirsiniz —tümü tam olarak eşzamanlı.
Fırça İzleme Uygulaması
Artık sana olarak tüm fırçalar için basınca duyarlılık belleğini kontrol edebilir ve özelleştirebilirsiniz. Görsel güç eğrisi, tıpkı gerçek hayattaki resim materyalleri gibi tuvalinizdeki tüm hareketleri ve her çizgiyi yakalar.
Taze Yeni İçerik RealBristle™ Boyama ve Wacom tablet uyumluluğu Akıllı fotoğraf boyama araçları
Taze Yeni İçerik
Yeni kağıt dokuları, püskürtücü, resimler ve diğerleriyle daha fazla yaratıcılık olanağını yakalayın. Ek olarak Painter 2015’in taze yeni görünümü ve ruhuna uygun olarak güncellenen yeni araç kutusu ikonlarını inceleyin.
RealBristle™ Boyama ve Wacom tablet uyumluluğu
Geleneksel boyama görünümünü başka yazılımlara kıyasla çok daha gerçekçi bir şekilde oluşturan Painter’ın RealBristle teknolojisini keşfedin. Tabletiniz üzerinde kalemin açısını ve basıncını ayarlayarak renk yoğunluğunu ve tonunu kontrol edin!
Akıllı fotoğraf boyama araçları
Painter 2015’in güçlü klonlama ve fotoğraf boyama araçlarıyla fotoğraflarınızı tablolara dönüştürün. Resimleri elle klonlayın veya Auto-Painting paletinin seçtiğiniz fırça ve medyayla fotoğrafı sizin için boyamasını sağlayın. SmartStroke™ fırça teknolojisi, tıpkı gerçek resim dünyasında olduğu gibi resimlerinizdeki çizgileri ve konturları izler.

Sistem Gereksinimi:

Windows

 • Microsoft Windows 8,1 (64-bit) veya Windows 7 (32-bit veya 64-bit sürümü) son güncellemeleriyle
 • Intel Pentium 4, AMD Athlon 64 veya AMD Opteron
 • 2 GB RAM
 • Uygulama dosyaları için sabit diskte 650 MB boş alan*
 • Fare veya tablet
 • 1280 x 800 ekran çözünürlüğü
 • DVD sürücüsü
 • Microsoft Internet Explorer 8 veya sonrası

Mac

 • Mac OS X 10.7, 10.8 veya 10.9 (son güncellemelerle)
 • Intel Core 2 Duo
 • 2 GB RAM
 • Uygulama dosyaları için sabit diskte 500 MB boş alan
 • Fare veya tablet
 • 1280 x 800 ekran çözünürlüğü
 • DVD sürücüsü
 • Safari v5 veya sonrası

Satın Al

09 Temmuz 2015
Corel Painter 2015 – 2018 için yorumlar kapalı
603 kez görüntülendi