+90 (332) 237 74 23

Sosyal Medyada Biz}

CorelDRAW Graphics Suite X7

CorelDRAW Graphics Suite X7

Kapsamlı grafik tasarım yazılımı

Yeni taze görünümü, yeni olmazsa olmaz araçları ve önemli geliştirmeleriyle CorelDRAW Graphics Suite X7, sizi yeni yaratıcılık olanaklarının dünyasına taşıyor. Doğal iş akışınızı yansıtan çok sayıda yeni çalışma arayüzü tasarladık, böylece her şey ihtiyaç duyduğunuz an elinizin altında olacak. Grafik veya sayfa tasarımı yaparken, fotoğrafları düzenlerken veya web sitesi hazırlarken, bu komple grafik tasarım yazılımı paketi kendi tarzınızda tasarlamanızda yardımcı olacak.

Şimdiye kadar ki en sezgisel CorelDRAW

   

Hemen başlayın ve kolaylıkla devam edin

Konsept tasarımından üretime, CorelDRAW Graphics Suite X7 kendi tarzınızda çalışmanıza yardım edecek. Yeni Quick Start seçeneğiyle hemen çalışmaya başlayın. Ayrıca binlerce yüksek kalitede resim, yazıtipi, şablon, clipart ve dolguyla, çok kısa sürede baskı ve web için tasarımlarınızı oluşturacaksınız.

Daha hızlı ve verimli çalış

Yeni tasarlanmış, tamamen özelleştirilebilir arayüzle, yetenek düzeyinize göre çalışma ortamınızı seçin, böylece her şey sizin ihtiyaçlarınıza göre yerleştirilir. Çalışma ortamınızı Adobe Photoshop veya Illustrator gibi görünecek şekilde düzenleyebilirsiniz, böylece Creative Suite kullanıcıları kolaylıkla adapte olabilirler.

   

Yaratıcılık ve güvenle tasarla

Logo, gazete, web grafikleri, reklam panoları, araba giydirme tasarımı veya tamamen yeni bir şeyler oluştururken, çok çeşitli grafik tasarım ve fotoğraf düzenleme araçlarıyla donanmış olacaksınız. Yeni gelişmiş dolgu ve şeffaflık seçenekleri, projelerinizin görünümü konusunda büyük ölçüde kontrol sağlayacak — desenlerle yapabilecekleriniz konusunda tek sınır gökyüzü!

Deneyimlerinizi paylaşın ve genişletin

CorelDRAW programını daha verimli kullanabilmeniz ve yeni özellikleri tanıyabilmeniz için çok sayıda eğitim materyali oluşturduk. Vektörel, biteşlem ve degrade dolgularını paylaşabileceğiniz, bütünleşik Content Exchange üzerinden Corel kullanıcılarının oluşturduğu içeriklere erişerek tasarımınızı taze tutun. İlham alın, kendi tasarımlarınızı sunun ve en çok beğendiklerinizi oylayın.

Özellikleri:

YENİ! Yeniden tasarlanan, tam özelleştirilebilir arayüz
Araçlarımızı ve ayarlarımızı doğal iş akışınızı yansıtacak şekilde düzenledik, böylece her şey ihtiyaç duyduğunuz an elinizin altında olacak. Daha yumuşak bir başlangıç için Lite, Classic veya Default arayüzlerinden birini seçin, sonra yeni hızlı özelleştirme özelliğini kullanarak araç kutunuzu ve özellik çubuklarınızı ihtiyaçlarınıza göre düzenleyin.

YENİ! Gelişmiş arayüzler
Çok sayıda önceden tanımlanmış arayüz, sektörünüze yönelik araçları organize ve erişimi kolay tutmanızı sağlıyor. Page Layout, Illustration arayüzünü seçerek veya çalışma ortamınızın Adobe Photoshop veya Illustrator programına benzeterek Creative Suite programlarından geçişi kolaylaştırın.

YENİ! Dolgu ve şeffaflık konusunda tam kontrol
Degrade, biteşlem desen ve vektörel desenler konusunda tam kontrol vererek şimdiye kadar ki en güçlü dolgu motorunu oluşturduk. Eliptik ve dörtgensel degradeler oluşturun, şeffaflığı degrade dolgu ayar penceresindeki renkler üzerinden kontrol edin, nesnede degrade dolguyu tekrarlayın.

GELİŞTİRİLDİ! Vektörel ve biteşlem desen dolgular
Object Properties penceresindeki gelişmiş kontrolleri kullanarak, vektörel ve biteşlem desenleri arayabilir, uygulayabilir ve dönüştürebilirsiniz. Oluşturduğunuz dolguları yeni FILL formatında kaydederek daha sonra da kullanabilir, başka kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

YENİ! Kolay yazıtipi önizlemesi ve gelişmiş karakter araçları
Herhangi bir proje için mükemmel yazıtipini bulun. Yeni Font Playground, tasarımınıza aktarmadan önce farklı yazıtiplerini önizlemenizi ve deneme yapmanızı sağlıyor. Ek olarak yenilenen Insert Character penceresi, yazıtipindeki tüm karakterleri, sembolleri ve karakterleri görüntüleyerek daha kolay bulmanızı ve projenize eklemenizi sağlıyor.

YENİ! Özel efektler ve gelişmiş fotoğraf düzenleme
Dört yeni basınca duyarlı Liquid aracı —Smear, Attract, Repel ve Twirl— ve yeni fotoğraf makinesi efektleri —Bokeh blur, Colorize, Sepia tonlama ve Time Machine— dahil olmak üzere tüm yeni özel efektlere göz atarak Corel® PHOTO-PAINT™ X7 ile benzersiz resimler oluşturun. RAW dosya desteği 300’den fazla fotoğraf makinesini destekleyerek resimlerinizi zenginleştirme olanağı sağlıyor.

YENİ! Hassas sayfa tasarımı ve çizim araçları
Gelişmiş sayfa tasarımı özellikleriyle, sayfadaki tüm öğelerin doğru yerde olduğundan emin olun. Yeni Alignment Guides, yaklaşılan nesnelerin etrafında hizalama önerilere göre belirerek, nesneleri hızlıca yerleştirmenizde yardımcı olur. Yeni Outline Position seçeneği, konturun nesnenin iç kısmında, dış kısmında veya tam sınır çizgisi üzerinde yerleştirilmesini sağlar.

YENİ! Yüksek çözünürlük ve çoklu ekran desteği
Yeni çoklu ekran desteğiyle birden fazla monitörde çalışmak sıkıntı yaratmayacak. Artık projenizi, pencereleri ve araç çubuklarını bağlandığı konumlardan çıkararak uygulama penceresinin dışına sürükleyebilirsiniz. Ayrıca yüksek kalitede görüntülemeye göre iyileştirilmiştir, böylece yüksek çözünürlüklü görüntülemelerde arayüz tırtıklı bir şekilde görünmeyecek, daha net bir görünüm sağlanacak.

YENİ! QR kod oluşturucu
Mobil pazarlama aracı olarak, benzersiz QR kodlar oluşturun ve tasarımlarınıza ekleyin. Kodlarınızı metin, resim ve renk ekleyerek çeşitlendirin ve degrade renk uygulayın —seçenekler sınırsız! Dahili doğrulama, QR kodunuzun tam olarak fonksiyonel olmasını garantiler ve önemli akıllı telefon ve tarama uygulamalarınca okunmasını sağlar.*

YENİ! Dahili İçerik Paylaşımı
Paketteki uygulamalarla tamamen entegre olan çevrimiçi Content Exchange uygulamasını inceleyin. Degrade, biteşlem desen ve vektörel desen dolgularınızı doğrudan CorelDRAW içinden kullanıcılarımızla paylaşın. İlham alın, kendi tasarımlarınızı sunun ve en çok beğendiklerinizi oylayın.

YENİ! Eğitim materyalleri ve uzman ipuçları
İster deneyimli grafik profesyoneli, isterse kendini geliştirmek isteyen tasarımcı olun, yeni ipuçları öğrenmek istiyor olabilirsiniz. Eğitim videoları, webinarlar ve uzmanlardan ipuçları gibi sürekli büyüyen dinamik eğitim materyalleriyle size yardımcı olmak için buradayız. Ek olarak CorelDRAW Hints penceresi, doğrudan uygulamanın içinden eğitim videolarına ve ipuçlarına erişmenizi sağlıyor.

GELİŞTİRİLDİ! Kolay renk harmonisi düzenleme
Gelişmiş Color Styles penceresi, renk stillerini ve harmonilerini görüntülemenizi, düzenlemenizi ve düzenlemenizi kolaylaştırıyor. Artık bir rengi değiştirirken, doygunluk ve renk değerlerini korurken parlaklık değerini belirtebilirsiniz. Yeni harmoni kuralları, bir renk harmonisindeki tüm renkleri kurallara bağlı bir sistemle değiştirir, böylece renk harmonisini korurken renkleri değiştirebilirsiniz.

GELİŞTİRİLDİ! Kolay, profesyonel web sitesi tasarımı
Corel® Website Creator™ web sitesi tasarımını herkes için kolaylaştırmaya devam ediyor. Çok sayıda yeni şablon, site stili, CSS3 için geliştirilen destek ve yeni HTML5 yetenekleriyle, kod öğrenmek zorunda kalmadan kolaylıkla etkileşimli ve göz alıcı web siteleri tasarlayabilir, oluşturabilir ve güncelleyebilirsiniz.

GELİŞTİRİLDİ! En son dosya formatlarıyla uyumluluk
Hangi dosya formatıyla çalışacak olursanız olun, bu ihtiyacınız karşılanacaktır. En son AI, PSD, PDF, JPG, PNG, SVG, DWG, DXF, EPS, TIFF, DOCX ve PPT formatları dahil olmak üzere 100’den fazla dosya formatı desteğine ek olarak 300’den fazla fotoğraf makinesi için RAW dosya desteği sağlanmaktadır.

GELİŞTİRİLDİ! Serbest telifli, kaliteli içerik
Bu grafik tasarımı yazılımında yer alan 10.000 serbest telifli clipart ve dijital resim, 1000 yazıtipi, 350 şablon, 800 çerçeve ve desen ile tasarımlarınızı taze tutun.

YENİ! İlginç mobil uygulamalar
iOS aygıtlar için hazırlanan yeni Patterns uygulaması, dijital fotoğraflarınızdan kesintisiz biteşlem desenler oluşturmanızı sağlıyor. Deseninizi yeni FILL formatında kaydederek CorelDRAW programında kullanabilir veya eposta ile ya da Facebook üzerinden paylaşabilirsiniz. Windows 8 kullanıcıları için yeni Designs uygulaması mükemmel resmi bulmanızın ve paylaşmanızın kolay bir yolu. Bu uygulamayı kullanarak iStockPhoto, fotolia, Flickr ve CorelDRAW.com galerilerinde arama yapabilir, beğendiklerinizi hızlı erişim, yeniden kullanma veya paylaşma için kaydedebilirsiniz.

Gelişmiş OpenType desteği
Bağlantılar, süslemeler, küçük büyük harfler gibi gelişmiş OpenType tipografi özelliklerini kullanarak güzel metinler oluşturun. OpenType zengin bir dil desteği sağlıyor, böylece karakterleri çalışmakta olduğunuz dile uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz, çeşitli platformlarda kullanılacak çalışmalar için ideal.

Karmaşık betik desteği
Doğru yazımı garantileyen CorelDRAW özellikleri sayesinde Asya ve Ortadoğu dilleriyle kolaylıkla çalışın. Karmaşık betik desteği, OpenType yazıtipleriyle aynı şekilde çalışır, bağlamsal hassaslık için siz yazdıkça karakterleri düzeltir.

Belge stilleri
Nesne stilleri penceresi stil oluşturmayı, uygulamayı ve yönetmeyi basitleştiriyor. Birden fazla nesneyi tutarlı bir şekilde biçimlendirmek, çeşitli sürümler oluşturmak, biçemlendirmeyi hızlı ve tüm belgeyi hızlı ve tutarlı bir şekilde düzenlemek için Stil Setlerinin avantajını kullanın.

Özel hazır Renk Harmonileri
Tasarımınız için kolaylıkla tamamlayıcı bir renk paleti oluşturun. Color Harmonies aracı Color Styles stillerini bir harmoni içinde birleştiriyor ve renkleri topluca değiştirme olanağı sağlıyor. Ayrıca renkleri ve renk değerlerini analiz ederek tamamlayıcı renk şemaları oluşturuyor — renk seçenekleriyle müşterilerinizi tatmin edecek tasarımlar oluşturmak için harika bir yol.

Yaratıcı vektör şekillendirme araçları
Vektörel çalışmanıza yaratıcı efektler ekleyin Dört şekillendirme aracıyla —Smear, Twirl, Attract ve Repel— vektörel nesnelerinizi çekerek, iterek, sürükleyerek, girintiler oluşturarak şekillendirin.

Sayfa tasarımı araçları
Çok sevilen sayfa tasarımı araçlarındaki geliştirmelerle, karmaşık sayfa tasarımlarını ve desenleri çok daha kolay oluşturun. Boş PowerClip çerçevesiyle metin ve resimlerin yerlerini işaretleyin. Placeholder Text aracıyla çerçeveleri yertutucu metinle doldurarak sayfa tasarımı çalışmasını sürdürün ve metnin nasıl görüneceği konusunda fikir edinin. Ek olarak otomatik sayfa numaralandırmayla kolaylıkla sayfa numarası ekleyin.

Doğal 64-bir ve çoklu çekirdek desteği
Bu grafik tasarımı yazılımında doğal 64-bit desteği ve çoklu çekirdek işleme gücüyle tasarımlarınızı hemen hazırlayın. Sonuçları daha kısa sürede görüntüleyin, birden fazla uygulamaylaçalışırken duraklama yaşamayın, büyük dosyaları hemen açın ve düzenleyin, büyük dosyaları ve resimleri çok daha kısa sürede işleyin.

Yeniden tasarlanan renk yönetimi motoru
Farklı medyalar için renk tutarlılığını kontrol edin ve her belge için uygun renk paletini oluşturun. Renk yönetimi motoru büyük ölçüde renk tutarlılığı ve en yeni PANTONE renk profillerine destek sağlıyor. Baskıdan önce renklerinizin doğruluğundan emin olarak yeniden basma masraflarından kurtulun.

Web grafiği araçları
CorelDRAW’un web grafiği araçları kütüphanesiyle göz alıcı web içerikleri ve grafikleri oluşturun. Pixels modu içeriğinizin çevrimiçiyken nasıl görüntüleceği konusunda fikir verir, Export iletişim kutusu dosyayı kaydetmeden önce dosya formatlarını karşılaştırarak en yüksek dosya kalitesini elde etmenizi sağlar.

Kolay biteşlemden vektöre dönüşüm
Değerli zamanınızı biteşlem resimleri vektöre dönüştürmek için harcamayın. Dahili Corel® PowerTRACE™ motorundaki geliştirmeler, en iyi vektörleştirme sonuçlarını sağlıyor ve biteşlemleri yüksek kaliteli vektörel nesnelere dönüştüyor.

Dahili içerik yöneticisi
Varlıklarınızı aramanız ve bulmanızda, daha sonra içerikleri tipine veya projeye göre organize etmenizi ve gruplamanızı sağlayan dahili arama aracı Corel CONNECT ile içeriklerinizi kolaylıkla bulun. X7 sürümündeki yeni bir özellik olarak, tepsilerinizdeki içerikleri Microsoft OneDrive ile senkronize edebilir, böylece projenizde kullandığınız dosyaların son haline başka bilgisayarlardan ve mobil aygıtlarınızdan ulaşabilirsiniz.

Sistem Gereksinimi

  • Microsoft Windows 8/8.1 (32-bit veya 64-bit sürümü), Windows 7 (32-bit veya 64-bit sürümü), son güncellemeleriyle
  • Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon 64
  • 2 GB RAM
  • Sabit diskte 1 GB boş alan (içerikler olmadan yükleme için)
  • Fare, tablet veya dokunmatik tablet
  • 1280 x 768 ekran çözünürlüğü
  • DVD sürücüsü (kutu sürümünün yüklenmesi için)
  • Microsoft Internet Explorer 8 veya sonrası
  • Üyelik ve Abonelik hizmetleri, güncellemeleri yüklemek, Content Exchange, QR kod araçları ve ConceptShare gibi özelliklere erişmek için İnternet bağlantısı gerekiyor

Satın Al

09 Temmuz 2015
CorelDRAW Graphics Suite X7 için yorumlar kapalı
708 kez görüntülendi