+90 (332) 237 74 23

Sosyal Medyada Biz}

ZWCAD+ 2015

ZWCAD+ 2015

ZWCAD Design Co. Ltd. tarafında geliştirilen, ekonomik, DWG formatı uyumlu CAD çözümüdür. AEC ve MCAD sektörlerindeki mühendisler için, tasarım sürecini kolaylaştırarak yenilikçi, işbirliğine açık ve özelleştirilebilir özellikler sağlıyor. Şu anda ZWCAD+, 80 ülkedeki çok sayıda kullanıcı için kendini ispatlamış bir CAD çözümüdür.

 

 

Karmaşık tasarım görevleri için akıcı ve katı çalışma

Yeni bellek iyileştirme teknolojisi, ZWCAD+ programının %50 daha az bellek kullanarak herhangi bir çizimi açmasını sağlıyor. Bu sayede dosya boyutu 100MB’tan büyük olan dosyalarla bile daha yumuşak çalışır. Gün boyunca aralıksız çalışmayı garantiler.

Tasarım arzularınızı yerine getirmek için yenilikler

Akıllı Fare, Akıllı Gözetleme ve farklı Şerit Arayüz, hafif, esnek ve hızlı kullanıcı deneyimi yaşatmak için özenle hazırlanmıştır.

Diğer CAD yazılımlarıyla kesintisiz uyumluluk

.DWG uyumluluğu için özellikle zor dosyalarla yapılan 50.000 test, ZWCAD+ programının platformlar arası iletişimi hiç olmadığı kadar kolaylaştırdığını gösteriyor. ZWCAD+, DWG 2013 sürümünü destekliyor.

ZWCAD+ programını diğer CAD uygulamalarıyla karşılaştırarak ZWCAD+ programının ihtiyaçlarınızı daha düşük bir maliyetle nasıl karşıladığını görün.

Kod düzeyinde uyumlu API’ler, daha iyi sonuçlar sağlıyor

ZRX ve ARX artık kod düzeyinde uyumlu. Lisp rutinleri, artık sadece birkaç düzenlemeyle doğrudan ZWCAD+ üzerinde çalışıyor. Yeni API’ler, geliştiricilerin uygulamalarını ZWCAD+ programına 10 kez daha hızlı taşımasını sağlıyor. Mekanik üreticiler için geliştirilen ZWCAD Mechanical, ZWCAD+ programını güçlü API’leri sayesinde ZWCAD+ programı motoru üzerinde oluşturulmuştur.

Masaüstü bilgisayarınız ve mobil aygıtınız arasında dosya alışverişi

ZWCAD+ içindeki dahili Çevrimiçi modülüyle, çizimlerinizi ve özelleştirmelerinizi Dropbox, Google Drive gibi üçüncü parti bulut hizmetlerine kaydedebilirsiniz. ZWCAD+ ayrıca taşınabilir cihazlar için ZWCAD Touch isimli çözümüyle, masaüstü bilgisayarınızda veya herhangi bir yerde özgürce çalışmanızı sağlıyor.

Paranız için daha çok değer

Sadece çekici bir fiyat değil, daha dostça bir güncelleme politikası da sunuyoruz.
ZWCAD+ maliyetlerinizi düşürmenizde yardımcı olur. Kullanıcılarımızı her yıl güncellemeleri için zorlamıyoruz, çünkü herkesin ihtiyaç duyduğu aracı seçeme hakkı vardır. Ayrıca ZWCAD+ programının önceki sürümlerinden güncelleme yaptığınızda, yine bir önceki sürümden güncelleme tutarını ödersiniz.

Artık çok daha fazla insan ZWCAD+ kullanıyor.

ZWCAD+ programından etkilendim. Kullanım kolaylığının yanı sıra, doğal DWG formatı desteği, zengin komutlar, kullanıcı arayüzü ve uygun fiyat konuları sonucu, bu tercihimizle köşeden döndük ve eski düşünme tarzından özgürleştik gibi geliyor.

Ray Howard,
CAD2BIM Solutions firması CEO’su

 

30 Haziran 2015
ZWCAD+ 2015 için yorumlar kapalı
499 kez görüntülendi