+90 (332) 237 74 23

Sosyal Medyada Biz}

ZWCAD+ Extra-plus Tool-Kit

ZWCAD+ Extra-plus Tool-Kit

ZWCAD+ PRO için geliştirilen 18 akıllı fonksiyon, çizim ve detaylandırma verimliliğinizi geliştirecek. Metni yakınlaştırma, txt dosyasından metin alma, döndürme imleci, metni parçalama, blok sayma gibi çok sayıda küçük, kullanışlı fonksiyon içerir. Bu paket ÜCRETSİZDİR,
arayüzü İngilizce’dir. Sadece ZWCAD+ Pro sürümünde kullanılabilir.

.txt Dosyası Alma

FILEINPUT fonksiyonunu kullanarak, TXT dosyasının içeriğini DWG dosyasına metin olarak alabilirsiniz, metin şeklinde not ekleyen ve verileri yeniden değerlendirmek isteyen kullanıcılar için verimliliği büyük ölçüde arttırıyor.

Metni Ayırma

BREAKTEXT komutunu kullanarak, çok satırlı bir metni kolaylıkla parçalara bölebilirsiniz.

Blok Özniteliklerini Silme

BLOCKATTDEL fonksiyonu, birden fazla blok referansı özniteliğini bir anda silmenizi sağlar. Çizimde çok sayıda parça varsa, iş verimini ve hassaslığı büyük ölçüde arttırır.

Katman Nesnesini Taşıma

Katman nesnesi taşıma fonksiyonu, belirtilen nesnenin yer aldığı katmanı taşıma işlemi için kolaylıkla seçer. Bir çizimde çok sayıda nesne varsa, bu fonksiyon kullanıcıların nesne seçimini kolaylaştırarak verimliliği arttırır.

Not: Bu araç kitini indirdikten sonra, sadece .msi paketi üzerinde çift tıklayarak yükleyebilirsiniz. Yükleme ve diğer özellikler hakkında bilgi almak için Yardım Belgesini indirebilirsiniz.

 

30 Haziran 2015
471 kez görüntülendi