+90 (332) 237 74 23

Sosyal Medyada Biz}

ZWCAD Mechanical 2015

ZWCAD Mechanical 2015

Delik tablosu hazırlamak çok kolay!

Uluslararası ve özelleştirilebilir çizim standartlarıyla ekip paylaşımını uyumlu kılın

ZWCAD Mechanical, ISO, ANSI, DIN, JIS ve GB tasarımları çizim ortamlarını destekleyerek tasarımcıların ortak iletişim formlarını takip etmelerini sağlar.

Standards Synchronous Tool, yerel alan ağında (LAN) çalışan ekiplerin aynı ve güncel standartları kullanmasını garantiler.

Güçlü ve çoklu ölçümlendirmeyle mekanik ölçümlendirmeyi kolaylaştırın

Power Dimension, değişkenlerin üretime göre kontrol eden ve genişleten, tolerans ve malzeme liste bilgisini bütünleştiren, küçük iletişim kutularıyla ölçümlendirmeyi kolaylaştırıyor.

Multiple Dimension ile, minimum giriş ile çoklu ölçümlendirme oluşturabilirler, doğru alarla ordinat, paralel veya simetrik öğeler yerleştirebilirler.

Mekanik sembollerle hızlı tasarlayın

Yüzey doku sembolleri, başlangıç noktası tanımlayıcı, hedefler, konikleştirme, merkez delik, kaynak sembolleri gibi mekanik semboller, zamandan tasarruf etmenizi ve tasarım hassaslığını arttırmanızı sağlar.

Kapsamlı Part Library ve Part Builder ile çizimi hızlandırın

Part Library, vida, somun, pul, pim, perçin, yay, rulmanları ve dahasını içerir. Parçaları sıfırdan çizmektense bu kütüphanelerden alıp kullanan tasarımcılar, saatler sürecek işlerden tasarruf ederler. Kendi özel tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamak için, Part Builder ile kendi parça kütüphanenizi oluşturabilirsiniz.

Hızlıca Kesit Çizgileri, Yön Sembolleri ve Detay Görünümleri oluşturun

Artık kesit çizgilerin, yön sembollerini ve detay görünümlerini, sadece birkaç tıklama süren sihirbazlarla oluşturun. Geometriden bir değişiklik yapıldığında detau görünümleri güncellenir.

Milleri ve Dişlileri Parametrik olarak oluşturun

Tasarımcılar milleri ve dişlileri geometrik parametreleri girerek oluşturarak tasarım sürecini hızlandırabilirler.

 

ZWCAD Mechanical programını Ücretsiz deneyin!

Gelişmiş mekanik tasarım yazılımıyla iş akışınızı kolaylaştırın.

 

30 Haziran 2015
ZWCAD Mechanical 2015 için yorumlar kapalı
458 kez görüntülendi