+90 (332) 237 74 23

Sosyal Medyada Biz}

ZWCAD Touch

ZWCAD Touch

Mobil aygıtlar için mükemmel CAD

ZWCAD Touch ücretsiz bir DWG düzenleyicidir. DWG dosyaları açabilir, düzenleyebilir veya üzerine not ekleyebilirsiniz. Bulut depolaması sayesinde, nerede olursanız olun fikirlerinizi hemen uygulayabilirsiniz.

   

 

İndirmek için tarayın. Sihirli QR kodu, iOS veya Android kullanıcısı olduğunuzu anlar. Deneyin.

DWG Dosyalarını Hemen Açın

Güçlü ZWCAD Motoru Teknolojisi sayesinde, ZWCAD Touch 10 MB’a kadar olan DWG dosyalarınızı çok hızlı açar. Şimdiye kadar ki en hızlı mobil CAD uygulaması.

 

Sesinizle Hemen Not Ekleyin

Çizimlerinize sesli notlar ekleyebilirsiniz. Özellikle şantiyedeki incelemelerde, not ekleme işlemini daha akıllı kılıyor ve kolaylaştırıyor.

 

 

3. Parti Bulut Depolama Hizmetleri

ZWCAD Touch içindeki dahili üçüncü parti bulut hizmetleri desteğiyle, dosyalarınızı herhangi bir zaman, herhangi bir yerde, Dropbox, Skydrive ve Google Drive hesabınıza aktarabilir veya bu hesaplarınızdaki dosyaları indirebilirsiniz.

 

 

3D Görüntüleme & Görünüm Kontrolü

ZWCAD Touch sadece 2D DWG dosyalarıyla değil, 3D çizimlerle de çalışır. 3D modelleri, herhangi bir gecikme yaşamadan, yumuşak bir şekilde kaydırabilir ve yakınlaştırabilirsiniz.

 

 

Masaüstü ve Mobil Aygıtlarıyla Eşzamanlı Çalışın

ZWCAD Touch, CAD tasarımı için masaüstü çözümü olan ZWCAD+ ile entegre çalışmasını sağlayan, akıllı ve verimli bir masaüstü-mobil iş akışı sağlıyor. Kişisel çalışmaların eş zamanlı olarak ekip ile paylaşımını garantiliyor.

 

 

Erişimden paylaşıma, tam iş akışı desteği

Dört basit adımda çizimleri açıp, düzenleyip, göndererek ve paylaşarak çalışma veriminizi arttırın.

 

30 Haziran 2015
ZWCAD Touch için yorumlar kapalı
464 kez görüntülendi